Vinotéka v Brně

Navštivte nás i ve vinotéce v Brně

Nacházíme se kousek od Mendlova náměstí, přesně je to Úvoz 4. Návrh bez názvu (3)

Po nenápadném vstupu vás čekají rozsáhlé prostory. Jsou poměrně členité a můžou pojmout třeba i dvě hudební skupinky, které se nebudou vzájemně rušit. Vždy musíte projít kolem baru, který máme hned u vstupu. 

Dál můžete jít do přední místnosti, která je příjemně útulná a pojme do 20 lidí. V této místnosti se nachází pianino, které je k dispozici pro hru do 22 hodin.

Pokud chcete větší soukromí, dá se využít zadní místnost. Podle uskupení stolů je tato část vhodná pro 30 - 36 lidí. Kapacita se dá zvýšit využitím menší místosti, která přímo sousedí se zadní místnotí. Soukromí umocňuje i obsluhu u baru. 
 

Tato místnost zaručuje určité soukromí, ale je ideální na rozšíření kapacity nejzadnější místnosti. V této místnosti ještě poměrně nedávno bylo křídlo, pamatujete?

 A když venku počasí přeje nejen vyššími teplotami, ale hlavně tím, že neprší, máme k dispozici i zahrádku. Cesta na ni je spletitá, ale klid vnitrobloku je opravdu za odměnu. 

V nabídce máme širokou nabídku lahvových vín Vinařství Bukovský, ale i výběr z vín rozlévaných. Můžete si u nás vychutnat výborný hroznový mošt, čaje a kávu. K vínu nabízíme i něco na zub, zpravidla sušenou klobásu, nakládaný hermelín, sýry, oříšky, olivy... 

 

Otevírací doba vinotéky:

pondělí - pátek    od 16:00 do 22:00

 sobota dle předchozí domluvy

Vinotéka slouží jako výdejní místo e-shopu.

 

Můžete se nám ozvat na e-mail vinoteka@vinarstvibukovsky.cz, na Facebooku nebo Instagramu

Milena Možnarová +420 728 402 018

Antonín Bukovský +420 777 134 616

 

Rádi vás uvidíme.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz