Navštivte nás

V Modrých horách v Kobylí se rodí naše hrozno...

...a v Brně máme útulnou vinárnu přímo v centru

Located in Historic Santa Margarita

Wine Tasting

Visit our tasting room to sample our current releases, including our limited-edition Pearl Collection reserve wines. We are conveniently located just one mile from Highway 101 in the heart of San Luis Obispo County.

Walk-ins are welcome for small groups. Reservations are required for groups of eight or more (inquire for pricing details).

Taste, Learn, Discover

Legacy Tasting

The Legacy Tasting is a private guided tasting led by a personal wine educator, featuring five wines paired with cheese and charcuterie. The featured wines focus on our limited-edition Pearl Collection bottlings and library selections.

$35 per person

Offered daily. Come in or call to schedule your elevated experience.

Experience the Land and Wine

Vineyard Tour

Our ranch and vineyard tour is like no other. We personally guide you out to our estate Margarita Vineyard for an exclusive, hands-on look at growing wine from ground to glass. We then return to the tasting room for a private tasting, where you enjoy our wines with a cheese and charcuterie board from our Café.

$35 per person w/reservation

Wine club members receive one free tour for up to four guests, additional tours are discounted for club members at $25 per person.

Contact Us to Reserve

Vinotéka Brno

Za nenápadným vstupním exteriérem na křižovatce u baziliky na Mendlově náměstí Vás přivítáme ve sklepních prostorách naší vinotéky. K veřejnému hudebnímu využití slouží 3 funkční klavíry (hraní do 22°°).
Vinotéka skýtá příjemné zázemí pro akce a oslavy v počtu celkově až cca 70 osob (k dispozici jsou 3 různě velké místnosti).

Samozřejmostí je smluvní komplexní catteringové zajištění vašeho večera u nás.

Nabídka vín obsahuje jednak široký sortiment lahvových vín, ale i sudová vína z vybraných vinných šarží našeho vinařství.

Jakožto doplněk k vínům zajišťujeme menší gastronomické pochutiny.
Připravíme kvalitní kávu z přátelské pražírny, kterou si, jak pevně věříme, u nás rovněž oblíbíte.

Nezapomeňte sledovat KALENDÁŘ naší vinotéky a vinařství.

otevírací doba

17:00 až 22:45 Pondělí až Sobota

+420 728 402 018Úvoz 507/4, 602 00 Brno

Zážitky z jižní Moravy

Vinice v Kobylí na Moravě

Víno je bezpochyby ušlechtilým nápojem ve které se odráží přístup a péče, kterou do něj vinař vložil. Proto si zakládáme na poctivě odvedené práci, díky níž se vytváří víno jakožto trvalá hodnota neoddělitelně spjatá s kulturou a tradicí.

Kulturní akce

Pořádáme několik akcí v měsíci. Všechny je publikujeme na našem blogu

najít pořádané akce

Pěstování révy

Na jednotlivých podstránkách oddílu  „PĚSTOVÁNÍ RÉVY“ naleznete základní informace týkající se problematiky spojené s pěstováním révy, údržby, řezu … atd. Zkrátka vše od vysazení až po skázonosné činitele. Vzhledem k obrovské šíři informací, kterou danná problematika zahrnuje budou zde podávaná data spíše jen orientační, ale věříme že praktickou pomůckou. Nepůjde tedy bohužel za „všeobjímající manuál“.Pro důkladnější studium odkážeme na doporučenou literaturu, instituce nebo odborníky.

pokračovat ve čtení

Révové sazenice

K výrobě sazenic využíváme klonového výběru sortimentu révy blíže rozpracovaného v sekci „naše odrůdy“ s možností adjustace oček konkrétního klonu na vybranou podnož v závislosti na půdních podmínkách konkrétních zamýšlených výsadeb. Vedle plodných vinic vybíráme pro zaškolování sazenic podnožový materiál z vlastních certifikovaných podnožových vinic s vybranými klony podnoží německé firmy Reebschulle Steinmann dohlížející pravidelně na zdravotní stav svých licencovaných výsadeb.Podnožová réva pěstovaná v trati „Dvořanky“:Z HISTORIE „ŠKOLKAŘENÍ“

pokračovat ve čtení

Naše odrůdy

Výroba vína se opírá o produkci mladých a obnovených vlastních vinic z osvědčených tratí v okolí obce Kobylí na Moravě. V rámci nich se podařilo ucelit cca 30hektarů klonového výběru většinového sortimentu révy, pěstované v domácích vinařských oblastech...

pokračovat ve čtení

Kobylí na Moravě

brno
47 minut
Mikulov
34 minut
Praha
3 hodiny
Vídeň
1,5 hodiny