25. 8. 2022 Spirituální workshop ve Vinotéce v Brně

"Kdo jsem? Aneb Cesta k vnitřní svobodě"

Tento večer bude patřit Ihorovi, osobě, která má šikorý záběr zájmů, ale hlavně je to člověk, který má otevřenou mysl a rád by se s vámi podělil o některé své životní zkušenosti...

A jak sám popisuje tuto událost:

Každý z nás touží po lepším životě, vnitřním klidu, lehkosti mysli, čistotě citů atd. Však často husté mraky životních problémů zatemňují naši bytost a nutí nás existovat v rovině smutku, bezmoci, zoufalství a beznaděje. Naše vnitřní podstata má ale neuvěřitelnou sílu, která dokáže radikálně změnit jakoukoli situaci k lepšímu, vytvořit příznivé okolnosti pro uskutečnění našich plánů a snů a očistit naši bytost od neustálého útlaku od pochyb, nejistot a strachů.

Materiál, který bude na setkání prezentován, je mou osobní zkušenosti, kvintesenci několika oblastí hlubinné podstaty člověka. Tento materiál je výsledkem několikaletého sebe bádání, touhy vymanit se ze zajetí negativních, omezujících vlastností osobnosti, stereotypů chování diktovaných společností a vydat se na cestu svobodného, radostného putovaní životem.

Připravte si poznámkové bloky a psací potřeby.

P.S., můžete přijít dřív, dát si sklenku vína, hezky se naladit a otevřít svou mysl.

Na viděnou se
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz