Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na novém webu našeho rodinného vinařství! Rozhodli jsme se pro vás připravit i online nabídku vín, kterou připravujeme. Zatím tedy prosíme o trpělivost a budeme rádi, když se nám s čímkoliv ozvete prostřednictvím kontaktů, nebo na Facebooku.

Vinice

Vinařství Bukovský je přímým pokračovatelem rodinné firmy, založené roku 1991. V návaznosti na generační vinařskou tradici Vinařství Bukovský pokračuje v kontinuitě zpracovávání hroznů a výroby vína v historicky zajímavém objektu kobylské „Vinopy“. Dozrávání vína a jeho školení probíhá v optimálních podmínkách daných stabilní teplotou a vzdušnou vlhkostí zdejších prostorných podzemních sklepů podléhajících v současnosti postupné rekonstrukci.

9

Naše vinařství se hlásí k projektu Modré hory jehož je součástí a pro, který zaštiťuje odrůdový genofond v rámci svého udržovacího pěstitelského programu.

Modré hory

Projekt zaštítěný občanským sdružením Forum Moravium, navazuje na více než osm století pěstování révy vinné v katastrech obcí Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice, v samotném jádru Velkopavlovické vinařské oblasti, kde ve vybraných tratích nabývají zvláště tradiční modré odrůdy výjimečného a nezaměnitelného charakteru.

Více o projektu na modrehory.cz

Pěstování révy

Na jednotlivých podstránkách oddílu  „PĚSTOVÁNÍ RÉVY“ naleznete základní informace tý...

Révové sazenice

K výrobě sazenic využíváme klonového výběru sortimentu révy blíže rozpracovaného v sekci „naše odrůd...

Naše odrůdy

Výroba vína se opírá o produkci mladých a obnovených vlastních vinic z osvědčených tratí v okolí obc...

3 položek celkem