Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na novém webu našeho rodinného vinařství! Rozhodli jsme se pro vás připravit i online nabídku vín, kterou připravujeme. Zatím tedy prosíme o trpělivost a budeme rádi, když se nám s čímkoliv ozvete prostřednictvím kontaktů, nebo na Facebooku.

Ubytování

Využijte možnosti ubytování v našem rodinném penzionu v Kobylí na Moravě v centru velkopavlovické vinařské oblasti.

K dispozici Vám nabízíme dva samostatné pokoje, každý se třemi lůžky. Sociální zařízení s oddělenou toaletou a koupelnou je pro obě jednotky společné stejně jako plně vybavená kuchyňka s nepřetržitě zásobenou temperovanou vinotékou.

Každý pokoj má samostatný vchod ze zahrady s možností posezení na terase, grilování v krbu a podobně. Ubytování provozujeme celoročně.

Cena za noc (6 lůžek): 1500 Kč vč. DPH

« Zarezervujte si pokoj nyní »

Kontakt: Marie Bukovskátel.: 777747314

Možnosti seznámení s regionem

Zkušenosti našich pravidelných hostí pasují Kobylí na výhodné výchozí místo pro poznávací agroturistické, výlety především po unikátních vinařských stezkách v našem kraji „Modrých hor“.

15 km vzdálený Lednicko-Valtický areál (UNESCO) – především zámek s parkem, minaretem, Janovým hradem a velmi snadno dosažitelnými Třemi gráciemiZámečkem RendezvousApollo aj. patří k málu z mnohých výzev pro cykloturisty všech výkonnostních kategorií. K oblíbeným destinacím (i cykloturistickým:-)) se řadí velmi dobře dosažitelná CHKO Pálava s jeskyněmi Pod TuroldemChřibské vrchyŽdánský lesnebo archeologická naleziště v Dolních Věstonicích a na Pohansko.

Zajímavá místa jako MikulovValtice či Lednice s bohatou historií a množstvím památek a architektonických skvostů mohou být příjemným zpestřením a obohacením Vašeho pobytu stejně tak jako malá, ale neméně významná obecní muzea.

Nedaleké „největší moravské město“ Vídeň, vinařské středisko Krems, anebo gensendorfský zoopark se mohou stát inspirativním zahraničním zpestřením Vaší návštěvy u nás.

Sport a rekreace

Pro rekreaci, koupání, vodní sporty a ostatní sportovní vyžití se nabízí využití velkého koupaliště v 5km vzdáleném areálu v Němčičkách v zimě disponujícím lyžařským vlekem s umělým povrchem a zasněžováním, vodních nádrží na Nových Mlýnech vhodných pro plavce, surfaře a rybáře. Přímo v Kobylí je možno využít tenisových a volejbalových kurtů, zatravněného hřiště, nově otevřené kuželny či solné jeskyně s možností masáží a celkové rehabilitace.

Obzvláště lákavá a vyhledávaná je možnost víkendového ubytování s degustací vín případně i posezení ve vinném sklepě našeho osobitého rodinného vinařství jak u „burčáku“ a mladých vín tak i v průběhu celého roku. Průběžné snahy o zpestření místního dění souvisejícího s vinařstvím a vinařskou turistikou naleznete v oddíle kulturní program na těchto stránkách.